Політика конфіденційності

Політика конфеденційності

Ціль нашої Політики конфіденційності — опис того, як resiliencehub.com.ua збирає, використовує та передає інформацію про вас через наші веб-сайти, головні та контрольовані нами, включаючи resiliencehub.com.ua.

Ми будемо користуватися отриманою від вас інформацією відповідно до цієї політики. При використанні ваших особистих даних resiliencehub.com.ua буде керуватися діючим законодавством України і ЄС і використовувати загальноприйняті в інтернет-стандартах етики.

Будь ласка, уважно прочитайте це повідомлення, щоб зрозуміти, що ми робимо. Якщо ви не знаєте які-небудь аспекти нашої Політики конфіденційності, зв’яжіться з нами за адресою resiliencehub.ua@gmail.com.

Яку інформацію ми збираємо

Автоматично збирається інформація

Коротко: певна інформація, така як ваша адреса інтернет-протоколу (IP) та/або характеристики браузера та пристрою, збирається автоматично, коли ви відвідаєте сайт resiliencehub.com.ua.

Ми автоматично збираємо певну інформацію, коли ви відвідуєте, використовуєте або переміщуєтесь на сайті resiliencehub.com.ua. Ця інформація не розкриває вашу конкретну особистість (наприклад, ваше ім’я чи контактну інформацію), але може включати інформацію про пристрій та використання, наприклад, вашу IP-адресу, характеристики браузера та пристрою, операційну систему, мовні дані, URL-адреси посилань, ім’я пристрою, країну, розташування, інформацію про те, як і коли ви використовуєте сайт resiliencehub.com.ua, іншу технічну інформацію. Ця інформація в першу чергу необхідна для забезпечення безпеки та роботи сайту, а також для нашої внутрішньої аналітики та звітності.

Особиста інформація, яку ви розкриваєте нам

Коротко: ми збираємо особисту інформацію, яку ви нам надаєте.

Ми збираємо особисту інформацію, яку ви добровільно надаєте нам, коли ви демонструєте зацікавленість у отриманні інформації на сайті resiliencehub.com.ua.У деяких випадках ви можете зіткнутися з можливістю надати дані про себе (наприклад, ім'я та адресу електронної пошти), щоб отримати або скористатися певними послугами на сайті resiliencehub.com.ua. Наприклад, підписка на електронну розсилку.

Для чого ми обробляємо інформацію

Ми обробляємо вашу особисту інформацію по різним причинам, залежно від того, як ви взаємодієте з сайтом resiliencehub.com.ua, в тому числі:

  • Для надання вам цільової реклами. Ми можемо обробляти вашу інформацію для розробки та зображення персоналізованого контенту та реклами з урахуванням ваших інтересів, місця розташування та багато іншого.
  • Для виявлення тенденцій використання. Ми можемо обробляти інформацію про те, як ви використовуєте наші Послуги, щоб краще зрозуміти, як вони використовуються, щоб ми могли їх покращити.
  • Для визначення ефективності наших маркетингових і рекламних кампаній. Ми можемо обробляти вашу інформацію, щоб краще зрозуміти, як проводити маркетингові та рекламні кампанії, найбільш актуальні для вас.
  • Для збереження або захисту життєво важливих інтересів людини. Ми можемо обробляти вашу інформацію, коли це необхідно

Користувачі молодші за 18 років

Використовуючи Послуги ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років або що ви є батьками або опікуном таких неповнолітніх і даєте згоду з використанням сайту resiliencehub.com.ua таким неповнолітнім. Якщо вам стане відомо про будь-які дані, які ми могли отримати від дітей молодше 18 років, зв’яжіться з нами за адресою resiliencehub.com.ua.

Коли и кому ми передаємо вашу особисту інформацію?

Коротко: ми можемо ділитись інформацію в певних ситуаціях, описаних у цьому розділі, і/або з наступними категоріями третіх осіб.

Ми можемо передавати ваші дані стороннім постачальникам, постачальникам послуг, підрядникам або агентам («третім особам»), які надають послуги для нас або від нашого імені та яким для виконання цієї роботи/гпдпння послуг потрібен доступ до такої інформації.

Категорії третіх осіб, якими ми можемо передавати особисту інформацію, такі:

  • Послуги по аналізу даних;
  • Рекламні мережі;

Сторонні сайти

Сайт resiliencehub.com.ua містить посилання на сторонні веб-сайти, на які не розповсюджується ця політика конфіденційності. Ми не несем відповідальності за їх зміст, використання особистої інформації чи методи забезпечення безпеки.

На що мають право користувачі

Користувачі мають можливість:

  • Виправити свої персональні дані, якщо вони неповні та/або неправильні.
  • Якщо користувач надав згоду на обробку персональних даних, він має право його відкликати. але варто розуміти, що якщо ціль збору вже була здійснена, зробити це вже не вийде.
  • Якщо користувач вважає, що його права та інтереси порушені, він може надіслати нам претензію. Ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацию. Для цього необхідно написати нам лист на адресу  resiliencehub.ua@gmail.com

Як ви можете зв'язатися з нами?

Якщо у вас є якісь запитання, пропозиції, невирішені проблеми чи скарги, пов’язані з конфіденційністю, ви можете зв’язатися з нами за адресою

email address

resiliencehub.ua@gmail.com